Aktualności

Rejestracja użytkownika

*
*
*
*
*
*

* Pola wymagane.

Młyny w Stoisławiu wraz z Grupą Kapitałową Krajowej Spółki Cukrowej S.A. wspierają koszalińsko-kołobrzeski oddział Caritas.

Młyny w Stoisławiu wraz z Grupą Kapitałową Krajowej Spółki Cukrowej S.A. wspierają koszalińsko-kołobrzeski oddział Caritas.

W czwartek 7 maja produkty żywnościowe o wartości kilkudziesięciu tys. złotych dostarczone zostały do Caritas Diecezji Koszalińsko-Kołobrzeskiej.

Młyny w Stoisławiu wraz z Grupą Kapitałową KSC S.A. realizują kolejną akcję przekazania darowizn produktowych. W czwartek produkty żywnościowe zostały dostarczone do Caritas Diecezji Koszalińsko-Kołobrzeskiej, która w trudnym czasie świadczy pomoc osobom najbardziej potrzebującym w czasie epidemii.

Caritas diecezji prowadzi działalność charytatywną poprzez swoje parafie na terenie Koszalina i Kołobrzegu.

- „Młyny w Stoisławiu” jako podmiot odpowiedzialny społecznie i blisko związany z lokalną społecznością, zainicjował akcję przekazania produktów żywnościowych do Caritas Diecezji Koszalińsko-Kołobrzeskiej wraz z całą Grupą Kapitałową KSC S.A. (której Młyny w Stoisławiu są częścią). W tym szczególnie trudnym okresie, kiedy ludzie tracą pracę, cierpią z powodu panującej pandemii koronawirusa, czujemy się częścią lokalnej społeczności i zobowiązani do pomocy większej niż zwykle – powiedział Mirosław Narojek – Prezes Przedsiębiorstwa Zbożowo-Młynarskiego „PZZ” w Stoisławiu S.A.

 

Za przekazane dary podziękował ks. Tomasz Roda - Dyrektor Koszalińsko-Kołobrzeskiego oddziału Caritas: - Caritas Diecezji Koszalińsko-Kołobrzeskiej składa wielkie podziękowanie za otrzymaną darowiznę w postaci artykułów żywnościowych. To ogromna i hojna pomoc. Darowizna będzie przeznaczona zwłaszcza dla seniorów i osób potrzebujących z Diecezji Koszalińsko-Kołobrzeskiej w tej trudnej sytuacji związanej z koronawirusem, dla których stworzymy ok. 2500 paczek żywnościowych, które w najbliższym czasie trafią do wyżej wymienionych osób. Bóg zapłać!

Do Caritas Diecezji Koszalińsko-Kołobrzeskiej w czwartek 7 maja zostało przekazane kilkanaście ton żywności o wartości kilkudziesięciu tysięcy złotych, składające się z artykułów spożywczych produkowanych przez podmioty wchodzące w skład Grupy Kapitałowej Krajowej Spółki Cukrowej S.A. Są to m.in.:

- mąki, kasze, płatki owsiane górskie (marka „Młyny Stoisław”);
- cukier (marka „Polski Cukier”);
- ketchupy, soki pomidorowe, jabłko prażone, marmolady, gotowe sosy do dań, koncentraty pomidorowe (marka „Polskie Przetwory”);
- cukierki czekoladowe i karmelki twarde (marka „Pszczółka”).

 Darowizny dla Caritas Koszalin  Darowizny dla Caritas Koszalin 

Darowizny dla Caritas Koszalin