Aktualności

Rejestracja użytkownika

*
*
*
*
*
*

* Pola wymagane.

Młyny w Stoisławiu pomagają Ukrainie

Młyny w Stoisławiu pomagają Ukrainie.

Trwający w Ukrainie konflikt zbrojny spowodował kryzys humanitarny, który szczególnie odbija się na ludności cywilnej. Przesyłane z terenów walk obrazy wzbudzają w nas wiele emocji i motywują do podejmowania działań pomocowych, skierowanych w stronę poszkodowanych w trwającej wojnie.

Wraz z początkiem marca produkty żywnościowe o wartości kilkudziesięciu tys. złotych przekazane zostały na rzecz mieszkańców Iwano-Frankowska (miasta partnerskiego Koszalina).

Podjęta pomoc w zakresie darowizny produktów Spółki została podjęta we współpracy z Urzędem Miejskim w Koszalinie. Spółka przekazała blisko 10 ton produktów spożywczych wyprodukowanych w Stoisławiu. 

Młyny w Stoisławiu, jako podmiot odpowiedzialny społecznie, zainicjował akcję przekazania produktów żywnościowych produkowanych przez Spółkę. W tym szczególnie trudnym okresie, z powodu wojny dziejącej się na naszych oczach w Ukrainie czujemy się zobowiązani do pomocy większej niż zwykle.

Przekazane produkty, to teraz bardzo potrzebna żywność z długim terminem przydatności. Do Iwano-Frankowska pojechały mąki, kasze jęczmienne, płatki owsiane górskie, kasza manna - wszystkie produkty pod marką Młynów w Stoisławiu.

Przekazana pomoc to z pewnością nie koniec działań Spółki, związanych ze wsparciem naszych sąsiadów znajdujących się w potrzebie.