Kariera

Skup zbóż, rzepaku i kukurydzy prowadzimy od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 – 16.00.

W naszym Sklepie Rolniczym oferujemy do sprzedaży nawozy w atrakcyjnych
cenach .

ZAPRASZAMY

Otwórz

Rejestracja użytkownika

* Pola wymagane.

Pakowacz przetworów

Przedsiębiorstwo Zbożowo – Młynarskie „PZZ” w Stoisławiu S.A.
poszukuje odpowiednich kandydatów na stanowisko:
Pakowacz Przetworów
miejsce świadczenia pracy: Stoisław

  1. Oczekiwania wobec kandydatów:
    -        wykształcenie  zawodowe,
    -        gotowość do pracy w systemie zmianowym,
    -        uprawnienia na wózek widłowy mile widziane,
    -        komunikatywność, punktualność, pracowitość, umiejętność pracy w zespole,
    -        wymagana książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych
  2. Obowiązki na stanowisku pracy:
    -        praca przy pakowaniu  przetworów zbożowych; kasz, mąk, płatków,
    -        praca przy workowaniu przetworów,
    -        obsługa wózka widłowego w przypadku posiadanych uprawnień,
    -        Utrzymanie porządku na stanowisku pracy,

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie listu motywacyjnego i CV wraz ze zdjęciem z dopiskiem „rekrutacja” na adres (preferowana jest elektroniczna forma przekazu):

Stoisław 11, 76-031 Mścice
tel. +48 94 345-59-00,  fax  +48 94 345-59-92

w terminie do 18.11.2017 b.r.

Prosimy o umieszczenie w dokumentach następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.