Landwirtschaftlicher Geschäft

Działania zapobiegające rozprzestrzenianiu się koronawirusa SARS-Cov-2 w Przedsiębiorstwie Zbożowo-Młynarskim „PZZ” w Stoisławiu S.A.

W związku z działaniami zapobiegającymi rozprzestrzenianiu się koronawirusa SARS-Cov-2, w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo pracowników Przedsiębiorstwa Zbożowo-Młynarskiego „PZZ” w Stoisławiu S.A. a także współpracujących instytucji i kontrahentów Zarząd Spółki, postanowił ograniczyć dostęp do zakładu oraz do biura Spółki aż do odwołania.

Część pracowników będzie wykonywać swoje zadania zdalnie, poza miejscem pracy. Dlatego zwracamy się do Państwa z prośbą, aby bieżące sprawy załatwiać drogą telefoniczną lub poprzez pocztę elektroniczną. Dane kontaktowe do komórek organizacyjnych znajdują się w linku www.stoislaw.com.pl w zakładce „Kontakt”.

W przypadku kierowców firm zewnętrznych wjeżdżających na teren Przedsiębiorstwa Zbożowo-Młynarskiego „PZZ” w Stoisławiu S.A.

prosimy o nieopuszczanie pojazdu bez uzasadnionej przyczyny. Wszyscy kierowcy firm zewnętrznych wjeżdżający na teren Spółki muszą być zaopatrzeni i ubrani w półmaski i rękawiczki ochronne.

O zmianach w organizacji pracy w Przedsiębiorstwie Zbożowo-Młynarskim „PZZ” w Stoisławiu S.A. informować  będziemy na stronie internetowej na bieżąco. Zdajemy sobie sprawę, że wprowadzone regulacje mogą powodować niedogodności i trudności organizacyjne, ale w tej szczególnej sytuacji zdrowie i bezpieczeństwo są wartością nadrzędną.

aktualne informacje i zalecenia na stronie: https://www.gov.pl/web/koronawirus

 Kontakt do Przedsiębiorstwa Zbożowo-Młynarskiego "PZZ" w Stoisławiu S.A.

Centrala tel. +48 94 34 55 900 e-mail: Diese E-Mail-Adresse ist vor Spambots geschützt! Zur Anzeige muss JavaScript eingeschaltet sein!
Sekretariat tel. +48 94 34 55 940

 

Öffnen

Rejestracja użytkownika

*
*
*
*
*
*

* Pola wymagane.

Landwirtschaftlicher Geschäft

sklep rolniczy

Sehr geehrte Damen und Herren,

wir informieren Sie, dass wir eine volle Bedienung des Agrarherstellers in den Beratungs- und Verkaufsleistungen der Produktionsmittel betreiben.

In unserem immer erweiterten Angebot haben wir hochqualitative Produkte anerkannter Produzenten. 

Die Hauptbereiche der Distribution:
- Pflanzenschutzmittel
- bestreute Dünger
- Blattdünger
- die Samen von Getreiden, Raps, Mais und Hülsenfrüchten
- Gartenbausämereien
- Kohlenstoff und Ökokohlenstoff
- technische Agrar- und Gartenprodukte

Wir betreiben auch Einzel- und Großhandelverkauf.

 

Außerdem informieren wir, dass die Agrarhersteller, die einen Anbauvertrag über die Getreideproduktion – und Lieferung unterschreiben, können sich mit den Agrarproduktionsmitteln auf Kredit versorgen. Die gesamte Abrechnung folgt nach der Getreidelieferung.

 

Landwirtschaftsgeschäft „Unter den Mühlen“
Telefon: 94 34 55 934,   665 059 500
Fax: 94 34 55 981, 
E-Mail:: Diese E-Mail-Adresse ist vor Spambots geschützt! Zur Anzeige muss JavaScript eingeschaltet sein!

Landwirtschaftsgeschäft „Unter den Mühlen“ - FB

Öffnungzeiten:     Montag – Freitag     8.00 -16.00 Uhr

WIR  LADEN SIE  EIN !!!