Sklep rolniczy

Działania zapobiegające rozprzestrzenianiu się koronawirusa SARS-Cov-2 w Przedsiębiorstwie Zbożowo-Młynarskim „PZZ” w Stoisławiu S.A.

W związku z działaniami zapobiegającymi rozprzestrzenianiu się koronawirusa SARS-Cov-2, w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo pracowników Przedsiębiorstwa Zbożowo-Młynarskiego „PZZ” w Stoisławiu S.A. a także współpracujących instytucji i kontrahentów Zarząd Spółki, postanowił ograniczyć dostęp do zakładu oraz do biura Spółki aż do odwołania.

Część pracowników będzie wykonywać swoje zadania zdalnie, poza miejscem pracy. Dlatego zwracamy się do Państwa z prośbą, aby bieżące sprawy załatwiać drogą telefoniczną lub poprzez pocztę elektroniczną. Dane kontaktowe do komórek organizacyjnych znajdują się w linku www.stoislaw.com.pl w zakładce „Kontakt”.

W przypadku kierowców firm zewnętrznych wjeżdżających na teren Przedsiębiorstwa Zbożowo-Młynarskiego „PZZ” w Stoisławiu S.A.

prosimy o nieopuszczanie pojazdu bez uzasadnionej przyczyny. Wszyscy kierowcy firm zewnętrznych wjeżdżający na teren Spółki muszą być zaopatrzeni i ubrani w półmaski i rękawiczki ochronne.

O zmianach w organizacji pracy w Przedsiębiorstwie Zbożowo-Młynarskim „PZZ” w Stoisławiu S.A. informować  będziemy na stronie internetowej na bieżąco. Zdajemy sobie sprawę, że wprowadzone regulacje mogą powodować niedogodności i trudności organizacyjne, ale w tej szczególnej sytuacji zdrowie i bezpieczeństwo są wartością nadrzędną.

aktualne informacje i zalecenia na stronie: https://www.gov.pl/web/koronawirus

 Kontakt do Przedsiębiorstwa Zbożowo-Młynarskiego "PZZ" w Stoisławiu S.A.

Centrala tel. +48 94 34 55 900 e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
Sekretariat tel. +48 94 34 55 940

 

Otwórz

Rejestracja użytkownika

*
*
*
*
*
*

* Pola wymagane.

Sklep rolniczy

sklep rolniczy

Szanowni Państwo, 


uprzejmie informujemy, że prowadzimy pełną obsługę producentów rolnych w zakresie doradztwa i sprzedaży środków produkcji.

W swojej wciąż poszerzającej się ofercie mamy produkty wysokiej jakości renomowanych producentów.

Główne obszary dystrybucji to.:

- środki ochrony roślin
- nawozy posypowe
- nawozy dolistne
- materiał siewny zbóż, rzepaku, kukurydzy, roślin strączkowych
- nasiona ogrodnicze
- węgiel i ekogroszek
- techniczne produkty rolniczo - ogrodnicze.

Prowadzimy sprzedaż detaliczną i hurtową.

Ponadto informujemy, że producenci rolni, którzy podpiszą umowę kontraktacyjną na produkcję i dostawę zbóż mogą zaopatrywać się w środki do produkcji rolnej na zasadzie kredytowej, a całkowite rozliczenie należności nastąpi po dostawie zbóż.

Sklep rolniczy “Pod Młynami”
tel. 94 34 55 934,
tel. kom. 665 059 500
fax 94 34 55 981, 
e-mail: 
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Sklep rolniczy "Pod Młynami" na FB

Sklep czynny od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00

  Z A P R A S Z A M Y !!!