Agricultural supply store

Działania zapobiegające rozprzestrzenianiu się koronawirusa SARS-Cov-2 w Przedsiębiorstwie Zbożowo-Młynarskim „PZZ” w Stoisławiu S.A.

W związku z działaniami zapobiegającymi rozprzestrzenianiu się koronawirusa SARS-Cov-2, w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo pracowników Przedsiębiorstwa Zbożowo-Młynarskiego „PZZ” w Stoisławiu S.A. a także współpracujących instytucji i kontrahentów Zarząd Spółki, postanowił ograniczyć dostęp do zakładu oraz do biura Spółki aż do odwołania.

Część pracowników będzie wykonywać swoje zadania zdalnie, poza miejscem pracy. Dlatego zwracamy się do Państwa z prośbą, aby bieżące sprawy załatwiać drogą telefoniczną lub poprzez pocztę elektroniczną. Dane kontaktowe do komórek organizacyjnych znajdują się w linku www.stoislaw.com.pl w zakładce „Kontakt”.

W przypadku kierowców firm zewnętrznych wjeżdżających na teren Przedsiębiorstwa Zbożowo-Młynarskiego „PZZ” w Stoisławiu S.A.

prosimy o nieopuszczanie pojazdu bez uzasadnionej przyczyny. Wszyscy kierowcy firm zewnętrznych wjeżdżający na teren Spółki muszą być zaopatrzeni i ubrani w półmaski i rękawiczki ochronne.

O zmianach w organizacji pracy w Przedsiębiorstwie Zbożowo-Młynarskim „PZZ” w Stoisławiu S.A. informować  będziemy na stronie internetowej na bieżąco. Zdajemy sobie sprawę, że wprowadzone regulacje mogą powodować niedogodności i trudności organizacyjne, ale w tej szczególnej sytuacji zdrowie i bezpieczeństwo są wartością nadrzędną.

aktualne informacje i zalecenia na stronie: https://www.gov.pl/web/koronawirus

 Kontakt do Przedsiębiorstwa Zbożowo-Młynarskiego "PZZ" w Stoisławiu S.A.

Centrala tel. +48 94 34 55 900 e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
Sekretariat tel. +48 94 34 55 940

 

Open

Rejestracja użytkownika

*
*
*
*
*
*

* Pola wymagane.

Agricultural supply store

sklep rolniczy

Ladies and gentlemen,

We would like to kindly inform you that we lead the full service of agricultural producers in the range of counseling and selling the means of production.  In our still widening offer we have the products of high quality producers. 

The main areas of distribution are:

- means of protecting plants
- spilled fertilizers
- fertilizers for leaves
- material for seeding grains, rape, corn, legume plants
- garden seeds
- coal and ecopeas
- agricultural and gardening technical products.

We offer retail and bulk selling.

Moreover, we would like to inform that  agricultural producers who will sign the contract for production and delivery of grains, can supply with the means of protecting plants on the basis of credit, and the whole settling of accounts will happen after the delivery of grains.

Agricultural Shop ‘Under the Mills’
tel. 94 34 55 934,
tel. kom. 665 059 500
fax 94 34 55 981, 
e-mail: 
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Agricultural Shop ‘Under the Mills’- FB

The shop is open from Monady till Friday at 8:00 a.m. to 4:00 p.m.

 We kindly invite to visit our shop !!!