Babka z kaszy perłowej

Działania zapobiegające rozprzestrzenianiu się koronawirusa SARS-Cov-2 w Przedsiębiorstwie Zbożowo-Młynarskim „PZZ” w Stoisławiu S.A.

W związku z działaniami zapobiegającymi rozprzestrzenianiu się koronawirusa SARS-Cov-2, w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo pracowników Przedsiębiorstwa Zbożowo-Młynarskiego „PZZ” w Stoisławiu S.A. a także współpracujących instytucji i kontrahentów Zarząd Spółki, postanowił ograniczyć dostęp do zakładu oraz do biura Spółki aż do odwołania.

Część pracowników będzie wykonywać swoje zadania zdalnie, poza miejscem pracy. Dlatego zwracamy się do Państwa z prośbą, aby bieżące sprawy załatwiać drogą telefoniczną lub poprzez pocztę elektroniczną. Dane kontaktowe do komórek organizacyjnych znajdują się w linku www.stoislaw.com.pl w zakładce „Kontakt”.

W przypadku kierowców firm zewnętrznych wjeżdżających na teren Przedsiębiorstwa Zbożowo-Młynarskiego „PZZ” w Stoisławiu S.A.

prosimy o nieopuszczanie pojazdu bez uzasadnionej przyczyny. Wszyscy kierowcy firm zewnętrznych wjeżdżający na teren Spółki muszą być zaopatrzeni i ubrani w półmaski i rękawiczki ochronne.

O zmianach w organizacji pracy w Przedsiębiorstwie Zbożowo-Młynarskim „PZZ” w Stoisławiu S.A. informować  będziemy na stronie internetowej na bieżąco. Zdajemy sobie sprawę, że wprowadzone regulacje mogą powodować niedogodności i trudności organizacyjne, ale w tej szczególnej sytuacji zdrowie i bezpieczeństwo są wartością nadrzędną.

aktualne informacje i zalecenia na stronie: https://www.gov.pl/web/koronawirus

 Kontakt do Przedsiębiorstwa Zbożowo-Młynarskiego "PZZ" w Stoisławiu S.A.

Centrala tel. +48 94 34 55 900 e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
Sekretariat tel. +48 94 34 55 940

 

Otwórz

Rejestracja użytkownika

*
*
*
*
*
*

* Pola wymagane.

Babka z kaszy jęczmiennej perłowej z Młynów w Stoisławiu

Składniki:
• duża filiżanka kaszy jęczmiennej perłowej ze Stoisławia
• 2 duże filiżanki bulionu drobiowego (może być grzybowy)
• 0,5kg pieczarek
• natka pietruszki
• 3 jaja
• sos pieczarkowy
• sól i pieprz
Sposób wykonania:
Kaszę ugotować wg przepisu podanego na opakowaniu. Roztrzepać 3 jaja. Do sporej miski wrzucić starte na grubej tarce podsmażone do momentu, aż woda odparuje, natkę pietruszki, sól i pieprz. Dodać ugotowaną kaszę i sos ( sam proszek – nie rozrabiać). Dokładnie wymieszać. Masę „kaszową „ przełożyć do formy do pieczenia, najlepiej silikonową do tarty. Piec w piekarniku około 30-40 minut w 110 °C. Uwaga! Zbyt  wysoka temperatura spowoduje, że ziarenka kaszy z wierzchu mogą być twarde.


babka z kaszy perłowej