Kaszotto z gryczanej

Działania zapobiegające rozprzestrzenianiu się koronawirusa SARS-Cov-2 w Przedsiębiorstwie Zbożowo-Młynarskim „PZZ” w Stoisławiu S.A.

W związku z działaniami zapobiegającymi rozprzestrzenianiu się koronawirusa SARS-Cov-2, w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo pracowników Przedsiębiorstwa Zbożowo-Młynarskiego „PZZ” w Stoisławiu S.A. a także współpracujących instytucji i kontrahentów Zarząd Spółki, postanowił ograniczyć dostęp do zakładu oraz do biura Spółki aż do odwołania.

Część pracowników będzie wykonywać swoje zadania zdalnie, poza miejscem pracy. Dlatego zwracamy się do Państwa z prośbą, aby bieżące sprawy załatwiać drogą telefoniczną lub poprzez pocztę elektroniczną. Dane kontaktowe do komórek organizacyjnych znajdują się w linku www.stoislaw.com.pl w zakładce „Kontakt”.

W przypadku kierowców firm zewnętrznych wjeżdżających na teren Przedsiębiorstwa Zbożowo-Młynarskiego „PZZ” w Stoisławiu S.A.

prosimy o nieopuszczanie pojazdu bez uzasadnionej przyczyny. Wszyscy kierowcy firm zewnętrznych wjeżdżający na teren Spółki muszą być zaopatrzeni i ubrani w półmaski i rękawiczki ochronne.

O zmianach w organizacji pracy w Przedsiębiorstwie Zbożowo-Młynarskim „PZZ” w Stoisławiu S.A. informować  będziemy na stronie internetowej na bieżąco. Zdajemy sobie sprawę, że wprowadzone regulacje mogą powodować niedogodności i trudności organizacyjne, ale w tej szczególnej sytuacji zdrowie i bezpieczeństwo są wartością nadrzędną.

aktualne informacje i zalecenia na stronie: https://www.gov.pl/web/koronawirus

 Kontakt do Przedsiębiorstwa Zbożowo-Młynarskiego "PZZ" w Stoisławiu S.A.

Centrala tel. +48 94 34 55 900 e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
Sekretariat tel. +48 94 34 55 940

 

Otwórz

Rejestracja użytkownika

*
*
*
*
*
*

* Pola wymagane.

Kaszotto z kaszy gryczanej z Młynów w Stoisławiu

Składniki:

filiżanka kaszy gryczanej z Młynów w Stoisławiu, 1 opakowanie szpinaku mrożonego, mrożona fasolka szparagowa (wg uznania) ewentualnie groszek, 2 średniej wielkości cebule, opakowanie serka topionego, 3 jaja, ser (może być pleśniowy lub mozzarella), czosnek, sól, pieprz.

Sposób przyrządzenia:

1.Kaszę ugotować na sypko zachowując proporcje 1:2 w bulionie, w tym samym czasie podsmażyć cebulkę i szpinak na patelni, dodać fasolkę i lekko poddusić.
2.W osobnej miseczce wymieszać jajka z serem. Można dodać jakikolwiek ser (taki, który mamy w lodówce - w tym przypadku mozzarella). Wymieszać powstałą masę z mieszanką na patelni, a następnie dodać ugotowaną kaszę gryczaną. Doprawić wg smaku solą, pieprzem i czosnkiem.
3.Podawać z jajem usmażonym tak, aby żółtko było płynne (opcjonalnie - jeśli ktoś nie lubi, nie musi).
kaszotto z kaszy gryczanej
Smacznego :-)